Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Cestování

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

 

Půjčovna Praha - pronájem dodávkových vozidelMnoho z nás cestuje na dovolenou svým vlastním vozem. K moři, do hotelů, penzionů, ale i to kempů nebo pod stan. Početnější rodina musí zvážit možnost ubytování, někdo například v hotelích ubytování nevyhledává a tak se nabízí otázka, jak vše spolehlivě vyřešit.

Odpověď je zcela prostá. Vypůjčit si obytný vůz, obytný karavan pro více osob, který splňuje všechny požadavky rodiny o pohodlném cestování.

hrHradec Králové je menší a vcelku poklidné město v Čechách. Když se Vám bude chtít, můžete ho projít i pěšky z jednoho konce na druhý. Přes den tu nepotkáte živou duši a restaurace se zahrádkami vypadají, že jsou těsně před krachem.  Zato večer celé město svou přítomností oživí plno mladých turistů a i nejzapadlejší čajovna je narvána k prasknutí. Pokud jste spíše noční tvor, neváhejte sem vyrazit.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

 

létoZa pár dní odstartuje letní sezóna a kupa volna se úplně nabízí pro nějakou dovolenou. Nevíte, kam konkrétně byste se chtěli podívat? V první řadě si musíte promyslet, co je vlastně účelem vaší dovolené. Jestli je to poznávání památek a jiné kultury, pohyb a spor nebo relax a voda?

Německo

Do sousedních států ČR se rozhodně vyplatí jezdit na výlety. Ubytování se dá levně sehnat v hostelech v samotném centru Berlína a vlastním autem či komfortním autobusem jste tam z Prahy za chvíli.

dpmbMožná někteří zjistili, že brněnská doprava se modernizuje nejen nákupem drahých autobusů a trolejbusů za více jak 6 000 000 Kč za kus, ale také moderními a praktickými automaty na jízdenky, které umožňují nákup jízdenek platební kartou. V čem dalším jde Dopravní podnik města Brna s dobou?  

Jak na levnější cestování?

Cestujete rádi a pravidelně? Pak určitě hledáte všemožné způsoby, jak ušetřit na dopravě, ubytování, zážitcích i jídle. Vše je dnes drahé, ale pokud na to půjdete chytře, můžete snadno ušetřit. Významnou položkou jsou hotely a penziony. Zkuste si je najít a zarezervovat přes bookovací portál Booking, který je spolehlivý a přehledný. Prohlédněte si nabídku na internetu a pak vše zařiďte třeba telefonicky, díky příjemným českým operátorům to zvládne každý. Cestovat někam bez zařízeného ubytování je velký risk a nemusí se vyplatit. Budete klidnější a s vědomím, že máte kde večer složit hlavu, si dovolenou nebo pracovní cestu daleko více užijete.

1 strana z 3 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně