Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Dárky

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

čokobonPřemýšlíte nad originálním dárkem? Mám pro Vás další tip, jak velmi potěšit někoho, koho máte rádi. Vyrobte mu čokoládové bonbóny.

Co koupit na Valentýna?

Spousta lidí tvrdí, že sv. Valentýn není český svátek a proto jej češi nemají rádi, neslaví ho a raději oslavují tradiční 1. Máj. Myslíte, že je to otázkou generace? Že Valentýn je svátek pro zamilované puberťáky, kteří svůj vztah teprve budují?

Naši partneři
vše pro byt a dům,
Co jste dostali k vánocům?

Očekáváné Vánoce jsou už za námi, ale naše dárky nikam neodešly. Pochlubte se, co jste letos objevili pod stromečkem. Přidejte fotky Vás nebo Vašich dárečků, ať mají ostatní inspiraci, co komu koupit příští rok, k narozeninám nebo jen tak pro radost :-)

Jaký dárek dát, aby se líbil?

Pokud mluvíme o dávání dárku partnerovi, je to snadnější než si myslíte. Proto nepropadejte panice, když se blíží narozeniny nebo Vánoce. Základem všeho je, abyste znali svého partnera. To, co partnera baví nebo třeba často podniká v ramci koníčků, je často klíčem k úspěchu. Pokud se však znáte krátce, zkuste si vyjít na procházku městem, vezměte to kolem tržnice nebo obchodního domu a sledujte, jak reaguje na určité předměty. Určitě uslyšíte věty typu "To je nádherný řetízek!" nebo "Tohle jsem vždycky chtěl mít.". Pak si jen dané věci zapamatujte a později je zakupte. Nemusí být na škodu, když dáte partnerovi něco, co byste si koupili pro sebe. To však neplatí u kabelek nebo zbraní :-) Zabírá to spíše u univerzálních a praktických dárků.

Dárek pro přítele

Lámete si hlavu s tím, čím obdarovat vašeho miláčka? Řešení může být až překvapivě jednoduché. Již několikrát jsem vsadila na zážitkový dárek. Je pravda, že mu nezůstane nic na památku, ale přiznejme si, že muži nebývají příliš sentimentální a pokud jim ze zážitku pořídíte nějakou fotografii na památku, budou šťastní jako blechy. Často najdete na internetu inzeráty na skvělé zlevněné víkendové pobyty v lázních, kde si můžete ve dvou odpočinout nebo strávit pár romantických chvil na masáži. Můžete pro něj koupit zážitek v podobě něčeho nového a vzrušujícího, jako je seskok padákem, vyhlídkový let balonem nebo řízení jeho oblíbeného sporťáku. Fantazii se meze nekladou a možností je na trhu dnes celá řada. Nebuďte tedy příliš ortodoxní a při výběru dárku pro vaši drahou polovičku se nebojte trochu odvázat.

1 strana z 1
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně