Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Móda

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

tričkoNení ti jedno, co na sobě nosíš a své kousky si pečlivě vybíráš? Chceš být originální a nosit unikátní trička, která nenajdeš na nikom jiném? Další tip je tu!

maryNa kosmetice jsem byla potřetí v životě. Poprvé když mi bylo sedmnáct (šlo jen o úpravu obočí), podruhé asi tak před rokem na čištění pleti a včera jsem padla do rukou Domči Zerrichové, která mi udělala kompletní péči o pleť, od čištění až po líčení.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

čištěníKaždá z nás touží po krásné čisté pleti, která bude zářit mladistvým vzhledem a svěžestí. Ale ne každá věnujeme její péči dostatečný čas a správnou techniku.
Přitom čistění pleti není žádná věda a zabere opravdu jen pár minut.
Proto vám přinášíme sedm jednoduchých kroků k dokonalé čisté pleti.


marsalaDny koupání jsou v plném proudu. Také byste jim ráda podlehla, ale nemáte plavky, ve kterých chcete oslnit? Hlavním klíčem letošního roku je jejich barva.

šátekNěkdo je zkrátka více náchylnější na sluníčko a potřebuje mít něco na hlavě, nebo to s ním švihne. Kdo ale říká, že si musíte dát na hlavu kšiltovku, ve které se vám hlava bude potit a vlasy mastit?

rostlinné fasádyKvětná a rostlinná zahrada kolem vašeho domu je vaší chloubou a reprezentuje vás samotnél. Co takhle jít s dobou a mít ozdobený květinami i celý dům?

1 strana z 3 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně