Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Nákupy

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

hranolkyJste ve spěchu, za már minut vám odjíždí autobus a doslova umíráte hlady? První automat v ČR na hranolky je tu!

 

ŠantovkaOlomouc je jedinečná díky příjemné atmosféře, kterou vytváří kombinace historických i moderních staveb, zelených parků, mladých studentů a vždy dobře naladěných obyvatelů. Za návštěvu určitě stojí i obchodní centrum Galerie Šantovka, která nabízí široký sortiment zboží i služeb.

Naši partneři
vše pro byt a dům,
Nákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza

Vánoce se blíží a všechny postihuje nakupovací mánie dárků, dekorací, vánočních ozdob a samozřejmě surovin na cukroví. Nakupujete raději jako za starých dobrých časů hezky pěkně pěšky nebo jdete s dobou a upřednostňujete nákupy přes internet? Pokud máte raději klasiku, při které si můžete vše prohlédnout, vyzkoušet a prozkoumat osobně, zavítejte do jednoho z nákupních center Plzeň Plaza.

Obchoďák jako obchoďák - proč právě Plaza? Vyznačuje se velkým množstvím různých obchodů od oblečení, obuv, přes drogerie a parfumerie, až k elektronice či dalším službám. Pro uvolnění nabízí bowling, kino nebo kavárnu a když vám vyhládne, zajděte si na jídlo do některé z restaurací rozmanitých chutí. Nákupy můžete spojit s procházkou historického centra města nebo návštěvou zoologické zahrady či Divadla J. K. Tyla.

Nakupujete si dárky sami pro sebe nebo na vás vždy čeká nějaké to překvapení? Co byste rádi letos dostali nejvíc? Podělte se s námi v diskuzi níže!

1 strana z 1
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně