Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Pro muže

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

 

Luxusní sruby na klíč od firmy HONKAPojem dřevostavba se dnes skloňuje téměř v každé stavební firmě. Vysoký podíl poptávek po dřevostavbách nutí firmy, aby zrychlily dobu výstavby, ale také zdokonalily také technologii. Sruby dnes nepatří jen na vesnici, jsou k vidění i na předměstí a stávají se velmi oblíbenými. Mohou být nejen přízemní, ale i patrové a přesně podle našich představ. Můžeme tak mít dokonalé bydlení, které bude vonět dřevem a pryskyřicí.

 

Dřevěná renovovaná podlaha v moderním bytuPodlaha je základem každého domu a je proto důležité se o ni náležitě starat. Je maximálně zatíženou částí domu a i podlaha se časem opotřebuje. Její výměna nebo renovace je pak nutná a tady je nejlepším řešením se poradit s odborníkem, který se přímo renovacemi podlah zabývá. Renovace dřevěných podlah je finančně méně náročnou záležitostí, než její celá výměna. A navíc bychom určitě renovaci neměli dělat sami. Nemáme určitě tolik zkušeností a také potřebné vybavení, které by nám při samotné práci určitě chybělo.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

vVejce je základem téměř každého pokrmu. Míchaná vajíčka jsou velmi oblíbená, protože jsou rychlá a nenáročná na přípravu. Co takhle si je někdy udělat trochu jinak?

motoNeválejte se na pláži a neseďtě za počítačem. Pojďte konečně zažít něco, z čeho budete mít zážitky na celý život!

výletZkoušky se stejně jako školní rok pomalu schylují ke konci a otevírají se brány do letních měsíců plných vody, pikniků, grilovaček, posezení s přáteli a také výletů. Domluvte se se svou partou a vyrazte na opravdový chill.

grilLetošní počasí teplým dnům moc nepřeje. Odpoledne jsou spíše chladná, ne-li deštivá. Nicméně se našlo pár slunných víkendů, kdy jsme si s partou přátel ogrilovali jen to nejlepší.

1 strana z 3 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně