Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Pro ženy

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

 

Stěhování v Brně s firmou DYMAS s.r.o.Každý z nás se alespoň jednou stěhoval. Všichni moc dobře víme, jaká je s tím vším dřina a co to obnáší. Stěhovat se, znamená novou etapu života, neboť jdeme do neznámého prostředí nevíme, co můžeme očekávat. A i když se docela těšíme na nové místo, nové přátele a nové, lepší bydlení, musíme nejdříve absolvovat proces, který vyžaduje dobrou organizaci, silné ruce a spoustu práce.

 

Stěhování v Praze na klíčCo to vlastně znamená? Jde o nabídku firem, které se stěhováním zabývají, že se postará prakticky o vše, co se stěhování týká. Můžeme tak hovořit i o tzv.stěhování na klíč. A jestliže stavební firmy nabízejí své spolehlivé služby v oblasti výstavby, tak i stěhovací firmy dokážou nabídnout svým klientům vše, co stěhování obnáší.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

Avon Lady

Co znamená stát se Avon Lady? Víte, nikdy jsem na kosmetiku příliš nedala, ale člověk, jak stárne, začíná si uvědomovat, že se o sebe bude muset začít víc starat, aby se jednoho dne nezděsil svého odrazu v zrcadle. Po mateřské, kdy člověk vypadá všelijak a moc to neřeší, jsem ale vážně chtěla se sebou začít něco dělat. Zaznamenala jsem na internetu, ale i mezi svými přítelkyněmi velmi pozitivní ohlasy na kosmetiku značky Avon. Jasně, že jsem o ní slyšela i dřív, ale to mě zajímala spíš dekorativní kosmetika, abych se trochu vylepšila na párty či zábavu. Začala jsem se tedy zajímat blíž.  

 

Mokré hloubkové čištění kobercůTřeba patříte mezi ty, kteří objevili přínos hloubkového mokrého čištění pro vaši domácnost. Pravidelně si jednou nebo dvakrát do roka zvete odborníka, který pomocí speciálního čisticího stroje dokáže zbavit vaše koberce veškeré špíny, nečistot, prachu, zbytků jídla, alergenů, jakou jsou pyly, exkrementy roztočů nebo spory plísní, a také nepříjemných pachů. Dokonce nejen vaše koberce. Stejný komfort můžete dopřát vaší sedací soupravě, křeslům, taburetu, matracím, polstrovaným a kancelářským židlím a také interiéru vašeho vozu. Čisticí stroj dokáže vyčistit veškeré textilií čalouněné předměty, tím pádem i dětské kočárky nebo autosedačky či jakékoli čalouněné dětské hračky.

štrúdlJako každý recept i tento si můžete jakkoli upravit a dát do něj to, co máte rádi. Pevně věřím, že Vás můj recept inspiruje k příjemnému pohoštění Vaší návštěvy.

avivážPozvali jste k sobě na návštěvu pár přátel, naklidili jste, ale pořád to není ono? Jakoby jste cítili zatuchlý vzduch, kterého se nedá zbavit a máte strach, že hned mezi dveřmi budou nepatrně pokrčovat nos? Omamte své přátelé i sebe.

1 strana z 3 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně