Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Vstahy

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

hryBlíží se páteční večer, ale zatím nemáte žádné extra plány? Mám pro vás tip, jak si večer plný akcí užít naplno. 

jengaTaké Vás trápí, že pokaždé neprožíváte krásné orgasmy? Ženy jsou velmi komplikované osobnosti, a proto je často těžké dosáhnout nepopsatelného vrcholu.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

svatbaPodle mě se v dnešní době mladí do svatby určitě nehrnou. Proč tomu tak je? Zamýšlím se nad tím poměrně často, protože sama o svatbě začínám vážně uvažovat.

Tajit nevěru nebo jít s pravdou ven?

V posledních letech se vztahy jeví jako celkově nestabilní a mnohdy nemají dlouhé trvání. Důvody mohou být různé. Buď se mladí nechtějí příliš vázat a chtějí si užívat, nebo další z příčin může být nevěra. V každém vztahu by si partneři měli ujasnit, co přesně považují za nevěru. Každý má jinak nastavené hodnoty, které se často mohou lišit od těch partnerových. Někdo považuje za nevěru sex s jinou osobou, jiný zase jen pomyšlení na to, že by chtěl někoho jiného.

Jak se seznámit ve vlaku?

Cestování a přepravovaní se z jednoho místa na druhé je denní činností každého z nás. Já osobně strávím dopravou kolem 3-5 hodin denně. Jednou z možností, jak efektivně využít strávený čas, je se seznámit se spolucestujícími. Věřte mi, že není snad jednodušší způsob.

Při cestování vlakem je to hračka. Zvyklostí je, když si k někomu přisedáte nebo někdo k vám, že položíte zdvořilostní otázku, jestli je zde volno nebo jestli si můžete přisednout. To je klíčový moment, kdy zahájíte konverzaci. Můžete se zeptat na to, kam zrovna jede nebo na jinou otázku související s cestou. Milé může být, když se začnete občerstvovat bonbóny a nabídnete je, pokud po nich mlsně kouká :-)

Jak se seznamujete vy? Máte z cestovaní vtipné historky? Napište to čtenářům do comment boxu níže.

Lži skryté za štěstím

Štěstí je pocit, který každý člověk prožívá jinak. Někdo prožívá štěstí při společné večeři, jiný zase při vzájemných aktivitách. Potkáte člověka, zamilujete se, nedokážete myslet na nic jiného, stále v hlavě slyšíte ten hlas… Milá slova a gesta si často připouštíme více než bychom měli. Proto jsme mnohdy zklamaní. Věříme, že to, co dáváme druhému, vnímá stejně intenzivně jako vy, ale přitom mu vaše konání může připadat jako normální běžný čin nebo dokonce si toho ani nemusí všimnout. Zpočátku jste tolerantní, ale postupem času vám to začne vadit. Podezřelé oddalování schůzek nebo překopávání plánů a jiné neobvyklé chování je senzorem, že něco není v pořádku. Váš pocit štěstí se začíná měnit v pocit strachu. Mnohdy zjistíte, že vaše senzory vysílaly pravdu a nemýlily se. To, že byl k vám partner na začátku zcela upřímný už není tak docela pravda a co říkal před týdnem se rázem otočí vzhůru nohama. Ze dne na den, z vteřiny na vteřinu nemáte nic a dokonce za to ani nemůžete vy. Zkrátka buďte opratrní. Nebuďte naivní, pokud začínáte nový vztah a znovu se do člověka zamilováváte. Nikdy nemůžete vědět jistě, která slova jsou jen lží.

1 strana z 2 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně