Něco o mně


redaktorka
Přeji pěkný den všem, kteří zavítali na můj web. Najdete zde různé tipy a články o tom, co je IN, jak se nalíčit na první rande nebo jaký je vhodný dárek pro přítele/přítelkyni. Příjemné čtení :)

Vítejte na Women-IN

Sledujte mé články a živě diskutujte! :)

Avon Lady

Co znamená stát se Avon Lady? Víte, nikdy jsem na kosmetiku příliš nedala, ale člověk, jak stárne, začíná si uvědomovat, že se o sebe bude muset začít víc starat, aby se jednoho dne nezděsil svého odrazu v zrcadle. Po mateřské, kdy člověk vypadá všelijak a moc to neřeší, jsem ale vážně chtěla se sebou začít něco dělat. Zaznamenala jsem na internetu, ale i mezi svými přítelkyněmi velmi pozitivní ohlasy na kosmetiku značky Avon. Jasně, že jsem o ní slyšela i dřív, ale to mě zajímala spíš dekorativní kosmetika, abych se trochu vylepšila na párty či zábavu. Začala jsem se tedy zajímat blíž.  

 

Mokré hloubkové čištění kobercůTřeba patříte mezi ty, kteří objevili přínos hloubkového mokrého čištění pro vaši domácnost. Pravidelně si jednou nebo dvakrát do roka zvete odborníka, který pomocí speciálního čisticího stroje dokáže zbavit vaše koberce veškeré špíny, nečistot, prachu, zbytků jídla, alergenů, jakou jsou pyly, exkrementy roztočů nebo spory plísní, a také nepříjemných pachů. Dokonce nejen vaše koberce. Stejný komfort můžete dopřát vaší sedací soupravě, křeslům, taburetu, matracím, polstrovaným a kancelářským židlím a také interiéru vašeho vozu. Čisticí stroj dokáže vyčistit veškeré textilií čalouněné předměty, tím pádem i dětské kočárky nebo autosedačky či jakékoli čalouněné dětské hračky.

Naši partneři
vše pro byt a dům,

výtvarné kurzyKdo v sobě skrývá tvořivého ducha, by se tomu měl začít věnovat a dozvědět se o této zálibě více. Ne všichni vědí, jak aktivně využít svůj volný čas a zároveň tvořit něco kreativního. Chopte se zajímavé příležitosti, jak to změnit a začít se ve svých výtvarných dovednostech zdokonalovat na některém z výtvarných kurzů v Brně.

čokobonPřemýšlíte nad originálním dárkem? Mám pro Vás další tip, jak velmi potěšit někoho, koho máte rádi. Vyrobte mu čokoládové bonbóny.

tričkoNení ti jedno, co na sobě nosíš a své kousky si pečlivě vybíráš? Chceš být originální a nosit unikátní trička, která nenajdeš na nikom jiném? Další tip je tu!

štrúdlJako každý recept i tento si můžete jakkoli upravit a dát do něj to, co máte rádi. Pevně věřím, že Vás můj recept inspiruje k příjemnému pohoštění Vaší návštěvy.

předchozí 2 strana z 13 další
Design a kód Copyright © 2014 Seokvalitně