Nejnovější články

Naši partneři

Móda

 • Hodina krásy

  25. 3. 2017 Čtěte více...

  Na kosmetice jsem byla potřetí v životě. Poprvé když mi bylo sedmnáct (šlo jen o úpravu obočí), podruhé asi tak před rokem na čištění pleti a včera jsem padla do rukou Domči Zerrichové, která mi udělala kompletní péči o pleť, od čištění až po líčení.

 • Pro důkladné vyčistění pleti...

  20. 2. 2017 Čtěte více...

  Každá z nás touží po krásné čisté pleti, která bude zářit mladistvým vzhledem a svěžestí. Ale ne každá věnujeme její péči dostatečný čas a správnou techniku.
  Přitom čistění pleti není žádná věda a zabere opravdu jen pár minut.
  Proto vám přinášíme sedm jednoduchých kroků k dokonalé čisté pleti.


 • Citronová kosmetika

  9. 2. 2016 Čtěte více...

  Před pár lety jsem po své tetě zdědila sešit, kam si jako mladá zapisovala tipy na péči o tělo. Vyrůstala v době, kdy dnešní kosmetika nebyla na pultech, a tak se musela spokojit převážně s domácí výrobou přípravku na pleť. Na jedné dvoustraně se skrývá deset rad, co lze vykouzlit s obyčejným citronem. Tak poznejte i vy, jak muže být zázračný...


 • Líčení a péče o pleť u kosmetických poradců

  23. 9. 2014 Čtěte více...

  Kosmetika a péče o pleť už dávno není záležitostí pouze pro ženy. Mužských příznivců kosmetických přípravků stále přibývá. Pokud si však nejste úplně jisti tím, který přípravek se na co používá, jak správně pečovat o svou pleť, jak se vhodně a přirozeně líčit nebo se jen chcete dozvědět více o novinkách a o tom, co je právě IN, obraťte se na kosmetické poradkyně.

 • Dlouhé svetry a cardigany

  18. 9. 2014 Čtěte více...

  Není nic lepšího, než se zachumlat do pořádně teplého svetříku. Když v něm ale můžete ještě i dobře vypadat, je to ta nejlepší kombinace, která sedne každému.

  Dlouhé svetry

  Jsou pokladem vašeho šatníku. Jak bylo již zmíněno, jsou takřka nezbytností studených dnů. Dlouhé svetry vás zaručeně zahřejí a neriskujete díky jejich délce ani prostydnutí, či holá záda, když se zrovna pro něco budete ohýbat. Co je na tom ale úplně to nejlepší, že vlastně vůbec nemusí vypadat jako svetr, nýbrž jako šaty. Díky jejich střihu do půli stehen si k nim můžete obléknout i zdobené, nebo barevné silonky a máte tak zimní, teplý outfit v módním stylu. Když pak splývavý střih doplníte hubeným pásečkem, či naopak pořádně širokým s výraznou sponou, okamžitě zvýrazníte vaše křivky a dodáte svetru jiný rozměr. Obejdete se ale i bez pásků.