Nejnovější články

Naši partneři

Móda

 • Stylové pantofle na doma i ven

  14. 12. 2021 Čtěte více...

  Není to tak dávno, co bylo naprosto nepředstavitelné, že by pantofle vévodily módním trendům a ovládaly dění na přehlídkových molech. Stále více lidí si však začíná uvědomovat, že jejich nohám je mnohem lépe v pohodlných širokých botách, než ve střevíčkách na vysokém podpatku, nebo v lakovaných úzkých botičkách. Nohy potom různě bolí, mají otlaky, puchýře, však jistě víte, co myslím.

 • Džínová bunda je vždy IN

  28. 1. 2021 Čtěte více...

  V šatníku žádné ženy by neměla chybět džínová bunda. Ať už dáváte přednost vypasované bundičce, nebo máte raději oversized džísku, která vypadá, že jste si ji vypůjčila od vašeho partnera, vždy budete vypadat skvěle. Můžete ji nosit ke sportovním i elegantním modelům a máte jistotu, že nikdy nevyjde z módy. Denimu totiž není nikdy dost.

 • Hodina krásy

  25. 3. 2017 Čtěte více...

  Na kosmetice jsem byla potřetí v životě. Poprvé když mi bylo sedmnáct (šlo jen o úpravu obočí), podruhé asi tak před rokem na čištění pleti a včera jsem padla do rukou Domči Zerrichové, která mi udělala kompletní péči o pleť, od čištění až po líčení.

 • Pro důkladné vyčistění pleti...

  20. 2. 2017 Čtěte více...

  Každá z nás touží po krásné čisté pleti, která bude zářit mladistvým vzhledem a svěžestí. Ale ne každá věnujeme její péči dostatečný čas a správnou techniku.
  Přitom čistění pleti není žádná věda a zabere opravdu jen pár minut.
  Proto vám přinášíme sedm jednoduchých kroků k dokonalé čisté pleti.


 • Citronová kosmetika

  9. 2. 2016 Čtěte více...

  Před pár lety jsem po své tetě zdědila sešit, kam si jako mladá zapisovala tipy na péči o tělo. Vyrůstala v době, kdy dnešní kosmetika nebyla na pultech, a tak se musela spokojit převážně s domácí výrobou přípravku na pleť. Na jedné dvoustraně se skrývá deset rad, co lze vykouzlit s obyčejným citronem. Tak poznejte i vy, jak muže být zázračný...