Nejnovější články

Naši partneři

Co podniknout

 • Hry nehrají jen muži

  22. 2. 2021 Čtěte více...

  Většina lidí automaticky předpokládá, že hry na PC hrají jen muži. Stále ale stoupá procento žen, které se také rády odreagují hraním počítačových simulací, arkád, nebo i stříleček. Dnes víc než kdy dřív roste zájem o počítačové hry, potažmo o herní počítače. Lidé jsou už dlouho zavření doma, a tak často i ti, kteří dříve hrám moc nefandili, se k nim uchylují jako k možnosti vyčistit si hlavu od běžných starostí.

 • Na co se zaměřit při rekonstrukci

  7. 2. 2019 Čtěte více...

  Rekonstrukce obvykle probíhá u starších staveb, jejichž parametry nesplňují vaše požadavky. Mnozí lidé volí jako nejlepší variantu starší dům, který postupně rekonstruují, aby ho přetvořili na svůj vysněný domov. Někdy je třeba pojmout rekonstrukci jako generální přestavbu, jindy stačí jen drobné úpravy. Jakmile ale máte vytvořený prostor pro bydlení, přichází na řadu opatření vhodného zařízení, nábytku a dekorací, abyste si zde vytvořili skutečný domov.

 • Krycí plachty na bazén

  5. 6. 2019 Čtěte více...

   

  Máte dost věčného vybírání nečistot, které vám přes noc napadaly do bazénu? Je voda ve vašem bazénu stále ledová? Pokud odpovídáte na obě z těchto otázek ano, je pro vás tou nejlepší možnou volbou koupě krycí plachty na bazén.

 • Výtvarné kurzy Brno

  16. 10. 2017 Čtěte více...

  Kdo v sobě skrývá tvořivého ducha, by se tomu měl začít věnovat a dozvědět se o této zálibě více. Ne všichni vědí, jak aktivně využít svůj volný čas a zároveň tvořit něco kreativního. Chopte se zajímavé příležitosti, jak to změnit a začít se ve svých výtvarných dovednostech zdokonalovat na některém z výtvarných kurzů v Brně.