Nejnovější články

Naši partneři

Pro muže

 • Srubové domy na klíč ve špičkové kvalitě, to je značka HONKA

  17. 5. 2019 Čtěte více...

   

  Pojem dřevostavba se dnes skloňuje téměř v každé stavební firmě. Vysoký podíl poptávek po dřevostavbách nutí firmy, aby zrychlily dobu výstavby, ale také zdokonalily také technologii. Sruby dnes nepatří jen na vesnici, jsou k vidění i na předměstí a stávají se velmi oblíbenými. Mohou být nejen přízemní, ale i patrové a přesně podle našich představ. Můžeme tak mít dokonalé bydlení, které bude vonět dřevem a pryskyřicí.

 • Základ domu – podlaha

  3. 5. 2019 Čtěte více...

   

  Podlaha je základem každého domu a je proto důležité se o ni náležitě starat. Je maximálně zatíženou částí domu a i podlaha se časem opotřebuje. Její výměna nebo renovace je pak nutná a tady je nejlepším řešením se poradit s odborníkem, který se přímo renovacemi podlah zabývá. Renovace dřevěných podlah je finančně méně náročnou záležitostí, než její celá výměna. A navíc bychom určitě renovaci neměli dělat sami. Nemáme určitě tolik zkušeností a také potřebné vybavení, které by nám při samotné práci určitě chybělo.

 • Grilovací sezóna je tu!

  9. 5. 2016 Čtěte více...

  Letošní počasí teplým dnům moc nepřeje. Odpoledne jsou spíše chladná, ne-li deštivá. Nicméně se našlo pár slunných víkendů, kdy jsme si s partou přátel ogrilovali jen to nejlepší.

 • Skládaný PC nebo bedna z obchodu?

  6. 5. 2015 Čtěte více...

  Uvažujete o pořízení nového počítače a nevíte si rady? Určitě je nutné zvážit, na co počítač budete potřebovat. Pokud jde o pracovní počítač, postačí vám notebook. Chcete od počítače víc než jen surfovat na netu? Prahnete po skutečném zážitku z hraní počítačových her a potřebujete nadupanou hračku? Neváhejte a sestavte počítač přesně podle vašich požadavků. Nemusíte se bát, takový počítač nemá snad jedinou nevýhodu.

 • Dbají muži o svůj vzhled?

  18. 11. 2014 Čtěte více...

  Náš národ se nijak zvlášť nevyznačuje módním průmyslem. Upřímně, když se rozhlédnete kolem sebe a zaměříte se na styl oblékání náhodných lidí, tak o kolika lidech můžete prohlásit, že o sebe dbají a chtějí působit stylově a elegantně? Přeci jen, vždy o sebe a o svůj vzhled pečují více ženy. Nenapadlo vás někdy, že je trošku vyrovnáte, ať mají z čeho vybírat?

 • Není punč jako punč

  6. 11. 2014 Čtěte více...

  Chladné zimní dny i večery si přímo žádají něco na zahřátí. A že musí zahřívat jen alkohol není tak docela pravda. Udělejte si výborný horký nealko nápoj podle Vašich chutí, pozvěte své přátele a načerpávejte předvánoční klidnou atmosféru.

 • Neládujte se pořád jen steaky

  26. 2. 2014 Čtěte více...

  Ano, většina lidí zbožňuje maso a nedokáže si bez něj představit jediný den. Kdo by taky ne, každý na něm vyrůstal a konzumuje jej dodnes. Někteří muži jsou dokonce přesvědčeni o tom, že kdyby nejedli maso, tak nejen, že by asi umřeli, ale byli by i míň muži. Protože každý chlap ocení řízek na talíři nebo jinou flákotku a přeci nebudou do sebe cpát jen zeleninu. Tento názor však zpochybňuje komunita lidí, kteří se považují za vegetariány.

  Něco na tom přeci jen bude, když jich je čím dál víc. Možná v něčem mají pravdu a není to jen láskou ke zvířátkům. Maso je tučné a i ‚zdravě' připravované není vždy zcela zdravé. Zvláště u mužů, a to zejména v Česku, nadměrná konzumace jídla a především masa způsobuje rakovinu tlustého střeva a spoustu dalších onemocnění. Navíc doporučená dávka masa je 2-3x týdně, protože když ho občas lidí vynechají, nic se jim nestane a může jim to jedině prospět. A hlavně, kdo by chtěl mít doma kulatého špekáčka :-)

  Jaký je váš názor na vegetariánství? Vyžaduje si vaše tělo a chuťové pohárky mít každý den maso na talíři? Bavte se s námi o každodenních otázkách v diskuzi níže!