Nejnovější články

Naši partneři

Pro ženy

 • Krásně bílý úsměv díky 10 minutám denně

  22. 5. 2020 Čtěte více...

  Také se díváte do zrcadla a nejste spokojeni s barvou vašich zubů? Nevýrazný odstín trápí velké množství lidí - zažloutlé zuby, skvrny, člověk se potom stydí na veřejnosti usmát.

  Kdo za to může?

  Někdo má prostě od přírody tmavší odstín zubů, u někoho je zbarvení způsobeno konzumací tmavých nápojů, kouřením či zanedbanou hygienou. Lidé nespokojení s barvou zubů často sahají po bělících prostředcích, nebo navštěvují zubaře, aby jim pomohl profesionálním zákrokem. Takové zákroky jsou však často bolestivé a zvyšují citlivost zubů. Proto mnozí zkouší nejrůznější bělící přípravky. Na trhu jich existuje celá řada, výsledek však bývá pochybný, nebo dokonce až katastrofální. Nehrňte se hned do každé novinky na trhu, aniž byste si o ní zjistili nejprve relevantní informace.

 • Stěhování neznamená neřešitelný problém

  20. 3. 2019 Čtěte více...

   

  Každý z nás se alespoň jednou stěhoval. Všichni moc dobře víme, jaká je s tím vším dřina a co to obnáší. Stěhovat se, znamená novou etapu života, neboť jdeme do neznámého prostředí nevíme, co můžeme očekávat. A i když se docela těšíme na nové místo, nové přátele a nové, lepší bydlení, musíme nejdříve absolvovat proces, který vyžaduje dobrou organizaci, silné ruce a spoustu práce.

 • Stěhování od A – Z

  11. 5. 2018 Čtěte více...

   

  Co to vlastně znamená? Jde o nabídku firem, které se stěhováním zabývají, že se postará prakticky o vše, co se stěhování týká. Můžeme tak hovořit i o tzv.stěhování na klíč. A jestliže stavební firmy nabízejí své spolehlivé služby v oblasti výstavby, tak i stěhovací firmy dokážou nabídnout svým klientům vše, co stěhování obnáší.

 • Staňte se odbornicí na kosmetiku

  3. 1. 2018 Čtěte více...

   

  Co znamená stát se Avon Lady? Víte, nikdy jsem na kosmetiku příliš nedala, ale člověk, jak stárne, začíná si uvědomovat, že se o sebe bude muset začít víc starat, aby se jednoho dne nezděsil svého odrazu v zrcadle. Po mateřské, kdy člověk vypadá všelijak a moc to neřeší, jsem ale vážně chtěla se sebou začít něco dělat. Zaznamenala jsem na internetu, ale i mezi svými přítelkyněmi velmi pozitivní ohlasy na kosmetiku značky Avon. Jasně, že jsem o ní slyšela i dřív, ale to mě zajímala spíš dekorativní kosmetika, abych se trochu vylepšila na párty či zábavu. Začala jsem se tedy zajímat blíž.  

 • Pronajměte si stroj na hloubkové čištění koberců a vyčistěte si je i na chalupě

  9. 12. 2017 Čtěte více...

   

  Třeba patříte mezi ty, kteří objevili přínos hloubkového mokrého čištění pro vaši domácnost. Pravidelně si jednou nebo dvakrát do roka zvete odborníka, který pomocí speciálního čisticího stroje dokáže zbavit vaše koberce veškeré špíny, nečistot, prachu, zbytků jídla, alergenů, jakou jsou pyly, exkrementy roztočů nebo spory plísní, a také nepříjemných pachů. Dokonce nejen vaše koberce. Stejný komfort můžete dopřát vaší sedací soupravě, křeslům, taburetu, matracím, polstrovaným a kancelářským židlím a také interiéru vašeho vozu. Čisticí stroj dokáže vyčistit veškeré textilií čalouněné předměty, tím pádem i dětské kočárky nebo autosedačky či jakékoli čalouněné dětské hračky.

 • Nejlepší trik, který si oblíbíte i Vy

  4. 5. 2017 Čtěte více...

  Pozvali jste k sobě na návštěvu pár přátel, naklidili jste, ale pořád to není ono? Jakoby jste cítili zatuchlý vzduch, kterého se nedá zbavit a máte strach, že hned mezi dveřmi budou nepatrně pokrčovat nos? Omamte své přátelé i sebe.

 • Masážní box za polovic

  12. 2. 2017 Čtěte více...

  Vždy jsem snila o tom, že budu mít doma masážní sprchový kout, kde se mohu nejen umýt, ale také relaxovat a odreagovat se po těžkém dnu. Bohužel jsem vždy zjistila, že jsou mimo moje finanční možnosti. O to nadšenější jsem byla, když jsem narazila na luxusní masážní box Edita za poloviční cenu!

   

   

  Má všechno, co jsem od sprchového masážního boxu chtěla. Je vybaven nízkou vaničkou, rozměrově patří k těm úspornějším, takže se vejde do každé koupelny.

 • Výrazné tofu s jemnou omáčkou

  5. 2. 2017 Čtěte více...

  Spousta jedlíků vůbec netuší, co skvělého se v tofu ukrývá. Je vyráběno ze sóji, která se řadí mezi luštěniny, a tudíž je tofu bohatým přísunem bílkovin. Mnohdy je tofu tedy spojováno s vegetariány a vegany, ale také se zdravou kuchyní. Chcete v ústech pocítit výraznou kořeněnou chuť, která je doplňována jemnou chutí sýrové omáčky a rýže? Inspirujte se mým receptem.