Nejnovější články

Naši partneři

Nákupy

 • Co jste nevěděli o značce Calvin Klein

  17. 2. 2020 Čtěte více...

  Značka, která je celému světu známá, dokonce na tolik, že i odpůrci trendů v oblékání jí znají více než dobře. Calvin Klein patří mezi špičku v módním průmyslu již více než 50 let. Společnost C.K. je vůdčím lídrem na poli americké módy a neodmyslitelně k ní patří. Od roku 2003 získala společnost PVH Corp., jejíž historie spadá do konce 18. století. Jmenovec a zakladatel této společnosti, která spatřila světlo světa v roce 1968, svým progresivním stylem a neúnavným tempem nasazení práce dotáhla své modely k dokonalosti.

 • Obchodní centrum Galerie Šantovka v Olomouci

  19. 3. 2015 Čtěte více...

   

  Olomouc je jedinečná díky příjemné atmosféře, kterou vytváří kombinace historických i moderních staveb, zelených parků, mladých studentů a vždy dobře naladěných obyvatelů. Za návštěvu určitě stojí i obchodní centrum Galerie Šantovka, která nabízí široký sortiment zboží i služeb.

 • Nákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza

  6. 3. 2014 Čtěte více...

  Vánoce se blíží a všechny postihuje nakupovací mánie dárků, dekorací, vánočních ozdob a samozřejmě surovin na cukroví. Nakupujete raději jako za starých dobrých časů hezky pěkně pěšky nebo jdete s dobou a upřednostňujete nákupy přes internet? Pokud máte raději klasiku, při které si můžete vše prohlédnout, vyzkoušet a prozkoumat osobně, zavítejte do jednoho z nákupních center Plzeň Plaza.

  Obchoďák jako obchoďák - proč právě Plaza? Vyznačuje se velkým množstvím různých obchodů od oblečení, obuv, přes drogerie a parfumerie, až k elektronice či dalším službám. Pro uvolnění nabízí bowling, kino nebo kavárnu a když vám vyhládne, zajděte si na jídlo do některé z restaurací rozmanitých chutí. Nákupy můžete spojit s procházkou historického centra města nebo návštěvou zoologické zahrady či Divadla J. K. Tyla.

  Nakupujete si dárky sami pro sebe nebo na vás vždy čeká nějaké to překvapení? Co byste rádi letos dostali nejvíc? Podělte se s námi v diskuzi níže!