Nejnovější články

Naši partneři

Kalendář může začínat únorem

29. 1. 2020

I když už je začátek roku dávno pryč, stále ještě nemáte kalendář a chtěli byste nějaký originální? Jestli máte aspoň dvanáct pěkných fotek v mobilu či v počítači, poradíme vám, jak na to!

V nové aplikaci od HappyFota se kalendáře totiž tvoří jedna radost. Stačí si ji stáhnout a hned můžete začít. Když si do kalendáře budete chtít přidat fotky ze svého počítače nebo jiného zařízení, žádný problém. Práci v mobilu přerušíte, kalendář se vám zdarma uloží do cloudu, kde ho najdete, až se přihlásíte odjinud, a můžete pokračovat tam, kde jste skončili. A co je nejlepší? Že je téhle aplikaci fuk, jaký systém používáte. Poradí si stejně dobře s chytrým telefonem Samsung, iPhonem, Macem či PC. A není to nic složitého, zvládne to i malé dítě.

kalendář na přání

Prohlédněte si formáty všech kalendářů, které má HappyFoto v nabídce. Určitě si z nich vyberete. A jestli máte opravdu kvalitní fotografie, doporučujeme kalendář deLUXE. Ten vám totiž HappyFoto vyvolá tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ale ani kalendářem tištěným na kvalitním papíře určitě nic nezkazíte. 

A jak už jsme napověděli v titulku, je jedno, jaký měsíc právě je. Váš originální fotokalendář může začínat zrovna tak lednem jako únorem, březnem, dubnem...