Nejnovější články

Naši partneři

Krásně bílý úsměv díky 10 minutám denně

22. 5. 2020
Také se díváte do zrcadla a nejste spokojeni s barvou vašich zubů? Nevýrazný odstín trápí velké množství lidí - zažloutlé zuby, skvrny, člověk se potom stydí na veřejnosti usmát.

Kdo za to může?

Někdo má prostě od přírody tmavší odstín zubů, u někoho je zbarvení způsobeno konzumací tmavých nápojů, kouřením či zanedbanou hygienou. Lidé nespokojení s barvou zubů často sahají po bělících prostředcích, nebo navštěvují zubaře, aby jim pomohl profesionálním zákrokem. Takové zákroky jsou však často bolestivé a zvyšují citlivost zubů. Proto mnozí zkouší nejrůznější bělící přípravky. Na trhu jich existuje celá řada, výsledek však bývá pochybný, nebo dokonce až katastrofální. Nehrňte se hned do každé novinky na trhu, aniž byste si o ní zjistili nejprve relevantní informace.

Revoluce v bělení zubů

Novým českým přípravkem pro bělení zubů je revoluční přírodní bělící gel Toothy®️. Jde o speciální bělící gel, který vaše zuby zbaví nečistot a bakterií, které způsobují jejich zabarvení. Díky bělícímu gelu Toothy®️ bude efekt vidět velmi brzy a nezpůsobí vám žádné bolesti. Navíc se můžete spolehnout na garanci změny barvy vašich zubů nejméně o dva odstíny. Pokud se tak nestane, dostanete své peníze zpět.

Gel Toothy®️ má certifikované složení, kromě mírně brusných látek, které leští zuby a zbavují je nečistot i zbního plaku, obsahuje také přírodní protizánětlivé složky, jako je aloe vera, granátové jablko a heřmánek. Díky tomu se vašim zubům dostane šetrné, avšak účinné přírodní péče.

Bělící sada Toothy

Jak bělení probíhá

Stačí si pořídit základní bělící sadu Toothy®️ Starter, která vám vystačí na 6 dní a garantuje vybělení vašich zubů o 2 odstíny. Gel stačí používat pouhých 10 minut denně. Chcete-li mít ještě lepší výsledky, použijte Toothy®️ Pro - dvanáctidenní bělící kůru, po které budou vaše zuby bělejší, čistší a nebudou citlivé. Pokud již Toothy®️ používáte, stačí si dokoupit pouze bělící gely. Velkou výhodou je, že bělící gely Toothy®️ můžete používat dlouhodobě, jsou zdravotně absolutně nezávadné, neobsahují peroxid vodíku, takže nepoškozují vaše zuby. Přírodní složení s bělícími oxidy se postará o váš zářivý úsměv.