Nejnovější články

Naši partneři

Matka na zahradě

11. 1. 2022

Pro většinu lidí není žádným překvapením, když se zmíním o tom, že matky jsou velmi zvláštní stvoření, která své děti neustále opečovávají s heroickou důkladností. Se stejnou pečlivostí je hlídají doma i venku. Nejhorší, co můžete matce udělat, je přestěhovat ji společně s dětmi do nového domu se zahradou a neudělat kolem ní plot. Co hned jako první strachy pološílenou matku napadne? Dítě se sbalí a uteče mimo zahradu, na ulici, na silnici, kamkoli! Takže pozor, abyste neupadali do šílených vyčítavých tirád, bude pro vás patrně nejbezpečnější a nejklidnější rychle zahradu oplotit.

Co vybrat za plot

Co se týká výběru plotu, s malými dětmi není seznam požadavků tak krátký, jako u obyčejných smrtelníků, kteří od oplocení vyžadují pouze pěkný vzhled a dlouhou životnost. Nene, tady potřebujete, aby jej děti jen tak nepřelezly, aby vydržel bušení fotbalového míče stále na stejné místo klidně několik hodin v kuse a aby zajistil bezpečné prostředí pro malé drobečky. Tím nejodolnějším a zároveň okrasným oplocením je betonový plot. Zatěžkávací zkoušce můžete podrobit betonové oplocení ve vzorkové prodejně Kulkabex, s.r.o. v Tupadlech. Zde si můžete prohlédnout různé dekory i barvy betonového oplocení, které jsou aktuálně k dispozici. Potřebujete-li poradit, zkušení odborníci vám zde zodpoví veškeré dotazy.

Co získáte s betonovým plotem

Velkou výhodou betonového oplocení je jeho variabilita. Betonový plot má možnost každý sestavit podle sebe, na výběr je několik dekorů, barevných provedení, zvolíte si výšku a také tvar zakončení. Plot může být dekorovaný z jedné strany, nebo se můžete rozhodnout pro oboustranný plot, to stejné platí také pro plotové sloupky. Vybavte proto dům matky s dětmi plotem, který se jí bude líbit nejen pro svůj vzhled, ale také pro svou funkčnost, dlouhou životnost a hlavně bezúdržbovost. Nechte si jej od zkušené firmy Kulkabex, s.r.o. i postavit a budete mít plot na klíč naprosto bez starostí.