Nejnovější články

Naši partneři

Móda

 • Líčení a péče o pleť u kosmetických poradců

  23. 9. 2014 Čtěte více...

  Kosmetika a péče o pleť už dávno není záležitostí pouze pro ženy. Mužských příznivců kosmetických přípravků stále přibývá. Pokud si však nejste úplně jisti tím, který přípravek se na co používá, jak správně pečovat o svou pleť, jak se vhodně a přirozeně líčit nebo se jen chcete dozvědět více o novinkách a o tom, co je právě IN, obraťte se na kosmetické poradkyně.

 • Dlouhé svetry a cardigany

  18. 9. 2014 Čtěte více...

  Není nic lepšího, než se zachumlat do pořádně teplého svetříku. Když v něm ale můžete ještě i dobře vypadat, je to ta nejlepší kombinace, která sedne každému.

  Dlouhé svetry

  Jsou pokladem vašeho šatníku. Jak bylo již zmíněno, jsou takřka nezbytností studených dnů. Dlouhé svetry vás zaručeně zahřejí a neriskujete díky jejich délce ani prostydnutí, či holá záda, když se zrovna pro něco budete ohýbat. Co je na tom ale úplně to nejlepší, že vlastně vůbec nemusí vypadat jako svetr, nýbrž jako šaty. Díky jejich střihu do půli stehen si k nim můžete obléknout i zdobené, nebo barevné silonky a máte tak zimní, teplý outfit v módním stylu. Když pak splývavý střih doplníte hubeným pásečkem, či naopak pořádně širokým s výraznou sponou, okamžitě zvýrazníte vaše křivky a dodáte svetru jiný rozměr. Obejdete se ale i bez pásků.

 • Náramky z gumiček

  6. 9. 2014 Čtěte více...

  Věřili byste tomu, že z obyčejných gumiček se dají velmi jednoduše uplést náramky? To musíte vyzkoušet! Letos je to velký hit. Lze je pořídit v různých barvách. Tyto gumičky se dokonce vyrábí svítící, voňavé nebo mění na slunci svou barvu. Jeden standartní pytlíček obsahuje většinou 100-300 kusů a cenově se vejdou do padesátikoruny. K dostání jsou samozřejmě i větší balení a také spousta návodů. Co je na tom nejlepší? Nabízí se skvělá příležitost, jak začít podnikat nebo si alespoň nějakou korunu přivydělat. Je to novinka a proto začněte navrhovat a především realizovat své nápady co nejdříve, dokud to není příliš okoukané. Kdo nemá náramek, je OUT!

 • Sluneční brýle ve stylu retro letí

  7. 8. 2014 Čtěte více...

  V letních slunných měsících se žádná žena neobejde bez slunečních brýlí. Pánové pozor, ani na vás se nezapomíná. Tvar a odstín barev si nejjednodušeji vyberete, když si brýle přímo vyzkoušíte. Zda vám padnou na nos i k vašemu oblečení. Typů brýlí je celá řada. Velmi oblíbenými jsou brýle, které vám na první pohled připomínají kočičí oči. Díky nim se stanete svůdnými ‚kočkami'. Jestliže chcete trošku experimentovat, zvolte brýle extravagantní, které přitáhnou pozornost kolemjdoucích na míle daleko. Při koupi volte raději brýle kvalitní, nejlépe z optiky. Mají kvalitní skla, která mají vysokou ochranu proti UV záření. Klasické brýle ze stánku tuto funkci nemají a pro váš zrak mohou být nebezpečné.

 • Jak se stát fotomodelkou

  31. 7. 2014 Čtěte více...

  Není snadné stát se úspěšnou modelkou, zvláště ne ze dne na den. Jak se říká, je to běh na dlouhou trať. U této branže zkrátka musíte mít štěstí, nicméně za zkoušku nic nedáte. Prvním krokem je nafotit tzv. snapshoty. Jedná se o fotografie, které nemusí být focené profesionálním fotografem, ale zároveň ne telefonem či tabletem. Obvykle stačí tři fotografie. Měla byste na nich být v klasickém spodním prádle, bez make-upu, jen přirozeně upravená. Jako pozadí je nejvhodnější čistě bílá zeď. U focení celé vaší postavy nemusíte nijak pózovat, stačí se postavit rovně před zeď a výrazně se neusmívat. Dále vyfoťte obličej zepředu a z profilu. Teď už zbývá si na pár minut sednout k počítači, vyhledat si mailové adresy modelingových agentur, přiložit fotografie, vyplnit krátký formulář a teď už jen čekat, až budou hledat pro focení typ, jaký jste právě vy.

 • Letní líčení

  17. 6. 2014 Čtěte více...

  Žádná žena, dáma ani dívka nepohrdne módním líčením. V letních měsících je však velmi obtížné najít, tak kvalitní dekorativní prostředky, které se vám na obličeji v letních vedrech nerozpustí. Doporučujeme zvolit méně nápadné varianty, pokud se chystáte k vodě, líčení raději vynechte. Já když jsem se poprvné líčila v létě tak jsem po pár desítkách minut vypadala jako nepovedený indidán :) a tak od té doby všeho s mírou...