Nejnovější články

Naši partneři

Pro muže

 • Gentleman, frajer nebo nula?

  1. 11. 2013 Čtěte více...

  Ženám se někdy nezavděčíte, ať jste jakýkoliv. Důležité však je zůstat sám sebou a na nic si nehrát. Kdo by na chvíli nechtěl být někým jiným? Vždyť přetvářet se je snadné, ale následky mohou být neúnosné. Ideálem všech žen je muž, který splňuje vše. Zkuste si vzít z každé role její přednosti. Když ženě otevřete a podržíte dveře, aby mohla projít a dodáte úsměv nebo pronesete krátkou, ale vhodnou větu, přinejmenším ji to potěší. A to i přesto, že nejste žádný krasavec. Ať už jste ředitelem úspěšné firmy nebo popelář, vždy buďte sám sebou a nedělejte ze sebe něco, doopravdy nejste.

 • Párty u bazénu

  19. 8. 2013 Čtěte více...

  Letní sezóna je v plném proudu. Co se spoustou volného času? Uspořádejte párty u bazénu! Není nad to si jen tak zalenošit, nic nemuset dělat a přitom se vyblbnout jako děti. Pokud chodíte na brigádu nebo do práce, studený bazén pro vás bude po celý den dostatečnou motivací a večer se po náročném dni zrelaxujete, uvolníte chodidla, záda a vyčistíte si hlavu. Hlad zažene grilovaná zelenina ze zahrádky nebo kousek propečeného masa. Nadšencům opalování doporučuji domácí ledovou kávu, ovocný koktejl se zmrzlinou nebo chlazené pivo. Hlavně si nedávejte všechno dohromady :-)

 • Ani muži nechtějí být pozadu

  12. 7. 2013 Čtěte více...

  Jsou muži, kterým na vzhledu zrovna dvakrát nesejde, jsou sice civilizovaní, holí se, navoní apod., ale zázraky od nich čekat nemůžete. Pokud by si měli vyzkoušet v obchodě víc než dvě trička, musíte je dlouze přemlouvat a často slíbit i nějakou odměnu. V současné době se však začínají ozývat také ti muži, kterým na vzhledu záleží poněkud více, používají kosmetické přípravky, navštěvují kosmetické salony, kde si nechávají odborně ošetřit nehty, podstupují depilace, úpravu obočí a další kosmetické zákroky. Může se vám, dámy, zdát, že takový muž je skutečně snový, jenže ono to s ním zase tak růžové není. Představte si, že takový muž, než se upraví, stráví v koupelně třeba víc času než vy. Nicméně pokud o sebe, pánové, chcete pečovat, jsme pro všemi deseti. V drogeriích a na internetu je v současné době k dostání celá řada kosmetických přípravků, které jsou určeny právě vám, také nabídka pánské módy zaznamenala v posledních letech značný progres a vy si tak můžete dopřát i značkovou módu. Nestyďte se tedy a buďte IN.