Nejnovější články

Naši partneři

Pro ženy

 • Odpolední focení s Charliem

  18. 1. 2014 Čtěte více...

  Ptáte se, kdo je Charlie? Odpověď je velmi prostá. Charlie je umělec všeho druhu. Jeho životní náplní je hudba, psaní knih a scénářů, natáčení filmů a klipů a spousta dalších aktivit, mezi které spadá samozřejmě fotografování. Fotí lidi takové, jací skutečně jsou. Nejedná se o žádné retušované fotografie, ale především o skutečnost, která vyjadřuje to, jací opravdu jste. Proto se nefotí v ateliéru, ale v místech, kde se citíte přijemně, uvolněně a hlavně svoji.

  Sešli jsme se s Charliem v parku a pustili se do toho. Zatímco jsme procházeli parkem a hledali vhodná místa, Charlie zářil vtipem jako obvykle. Zcela vás to uvolní, naladí do klidu a pohody. Když jste fotografováni, necítíte se nervózně a připadá vám to to jako druh zábavy. Samotné focení trvalo přibližně půl hodiny - Charlieho předností je rychlost. Své fotografie obdržíte do 24 hodin.

  Líbí se vám Charlieho fotografie? Svůj názor vyjádřete v comment boxu níže.

 • Nové tlačítko Ukaž se světu!

  8. 1. 2014 Čtěte více...

  Staňte se hvězdou našeho webu! Zasílejte nám své fotografie a ukažte se světu. Nic za to nedáte, můžete jedině získat. Odkazujte na náš web modelingové agentury, jako důkaz spolupráce s naším novým webem o trendech, novinkách, tipech a probíraných tématech.

  Pokud jste začínajícími modelkami a modely, je to pro Vás skvělá příležitost, jak se ukázat lidem a dát o sobě vědět. Určitě je to skvělá zkušenost. Fotografie by měly být inspirovány připravovanými tématy, která jsou vypsány na webu. Můžete své fotky zasílat i mimo dané téma a buď budete inspirací pro další článek nebo budete doprovázet jiné články. Fotografie a případné dotazy zasílejte na women-in@post.cz.

  Budeme se těšit na spolupráci! :-)

 • Kuskus - zdravý, rychlý a výtečný

  15. 9. 2013 Čtěte více...

  V posledních letech je u nás kuskus velmi oblíbeným pokrmem. Původem pochází ze severní Afriky. Kdo nikdy kuskus neochutnal, mnohdy je přirovnáván k něčemu mezi rýží a těstovinou. Podle mě chutná spíše jako těstovina. Dá se připravovat na slano i na sladko. Příprava je velmi jednoduchá. Povaříte vodu v konvici, poté zalijete kuskus přibližně dvojnásobkem množství, protože absorbuje vodu a nabobtnává. Někdo jej pouze osolí, já do něj přidávám koření a bylinky. A takto ochucenou přílohu můžete pojídat třeba s rajčátky a mozzarellou.

 • Sprchový kout vyleštěn do pěti minut

  24. 4. 2013 Čtěte více...

  Díky zaschlým kapkám vody vypadá kout poněkud špinavě, a proto přicházím s tipem, jak se kapek zbavit do pěti minut! Postačí vám obyčejný hadřík, stěrka - ne ta k vyškrabání krému, čistá voda bez jakýchkoli přípravků a papírové utěrky. Polomokrým hadříkem přetřete nerezovou část i část prosklenou. Stěrkou vodu setřete a zbytek doleštěte papírovými utěrkami. Teď váš sprchový kout vypadá jako nový :-)

 • Co na sebe k vodě

  2. 4. 2013 Čtěte více...

  Nejlepším způsobem, jak se příjemně zchladit, zasportovat si a opálit se, je jít k vodě. Rozmýšlíte, zda si vzít plavky, které máte už tři roky a všechny vaše kamarádky už je mají okoukané? Vytřete jim zrak hitem letošního roku - plavkami s třásněmi. Vyrábí se ve všech možných barvách a jejich pořizovací cena je velmi příznivá. K dostání jsou s odepínací šňůrkou za krk. Plavky bez ramínek či zavazování za krkem působí více sexy.

  Třásně bývají jen na horním díle plavek a mírně zastiňují bříško. Existuje více provedení a modelů. Některé plavky mají třásně vcelku a zakryjí tak obě prsa nebo jsou rozděleny a každá půlka zakrývá jeden prs. Toto provedení působí hodně sexy i se zavazováním za krkem. Nemusíte se trápit se zakulaceným bříškem, protože to, co jako první upoutá pozornost, budou vaše nové plavky!